5. Peugeot Otomobilleri tasarım yarışması ve X-BOX 360 kazanma fırsatı

Bakıyorumda bu konudan bahseden kimseler yok. Peugeot 4 senedir tasarım yarışmaları yapıyor. Bu yıl 5. düzenlenen yarışmalarda elemelersonucu 29 finalist belirlenmiş. 29 finalist arasında 3 Türk bulunuyor. 95 farklı ulustan 2500 proje gönderilmiş 1 ay boyunca oylamalar yapılacak ve 19 tasarım elenecekmiş. Buraya tıklayarak oylama sayfasına ulaşabilirsiniz. Birinci seçilecek arabaya oy verenler arasında yapılacak çekilişte 20 kişiye X-BOX 360 verecekler imiş.

Yarışmanın sloganı ise: Yarının Metropolünde Peugeot’yu hayal et!
[IMAGINE THE PEUGEOT IN THE WORLDWIDE MEGALOPOLIS OF TOMORROW] Okumaya devam et 5. Peugeot Otomobilleri tasarım yarışması ve X-BOX 360 kazanma fırsatı

İnsanlığın Bittiği An, Bu!…

Sorumsuz şoför yayaya çarptı, çarpmakla kalmayıp kaçtı. Ama güvenlik kameraları insanlık dışı anı görüntüledi.

Olay Sakarya’da cereyan etti. Kaldırımda yürüyen yayaya çarparak yaralanmasına neden olan otomobil sürücüsü kaza sonrası inip yardım edeceğine, yaralıyı hastaneye götüreceğine kaçmayı tercih etti.

Otomobilin kaldırımdaki yayaya çarpması ve yerde sürüklemesi saniye saniye güvenlik kamerası görüntülerinde görünüyor.

Kaynak

Ferrari limuzin

Ferrarim var ama Ferlum’um yok diyen seçkin ziyaretçilerimiz için süper bir fırsat. :17:

Dünyada ilki gerçekleştiren A CHEADLE firması geçen yıl Ferrari 360 Modena‘yı limuzine çevirmişler. £200,000 parasına inşaa edilen bu arabanın arkasına 8 ek koltuk yerleştirilmiş ama bir mini bara bile sahip değil :10: Saat başı kirası 700£ imiş.